predaj rodinný dom Banská Štiavnica, Obrancov mieru

predaj rodinný dom Banská Štiavnica, Obrancov mieru

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Banská Štiavnica, Obrancov mieru

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový a 2 izbový rodinný dom v meste Banská Štiavnica časť Štefultov na 14,41 á pozemku.

Dva domy na jednom pozemku.

Hlavný dom je 4 izbový, murovaný, novo zateplený a je dvojpodlažný, obytná plocha cca 130 m2, zastavaná plocha 91 m2, strecha v tvare A.
Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa, špajza, otvorená dispozícia obývačka s kuchyňou, drevené schodisko do podkrovia kde sa nachádzajú 3 spálne a samostatné WC.

Na dvore je k dispozícii ďalší menší dvojpodlažný, obytný dvoj izbový drevený dom, 2x garáž a klenbová pivnica.

Dispozícia 2 izbovej chatky: vstup rovno do obývačky spojenej s kuchyňou a dreveným schodiskom na poschodie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na poschodí sa nachádza jedna veľká spálňa s balkonom a samostatný šatníkom. Chatový domček má 2 roky, postavený je z dreva. Ponúka možnosť prenajímania turistom a tak si prilepšiť k rodinnému rozpočtu.
Pozemok je celý oplotený nepravidelného tvaru.

Vymeňte bývanie v byte za pohodlné bývanie v dome v peknom prostredí. Táto ponuka sa nachádza v okrajovej mestskej časti Štefultov v Banskej Štiavnici. Vhodné na trvalé bývanie ale aj na rekreačné využitie.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra