predaj rodinný dom Belince

predaj rodinný dom Belince

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Belince

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Belince, ktorá sa nachádza 20 km od Nitry a 14 km od mesta Topoľčany. Nehnuteľnosť je ideálna pre rodinu, ktorá hľadá pokojnú lokalitu a zabývaný dom s už dokončeným exteriérom, ideálnym nielen pre deti, ale aj pre realizáciu dospelých.
Na pozemku o celkovej výmere 2002 m2 sa nachádza rodinný dom, hosťovský domček so samostatným vstupom, murovaná garáž, dieľňa pre domáceho majstra, altánok so záhradným domčekom na bicykle a náradie, detské ihrisko, bazén so solárnou záhradnou sprchou a upravená záhrada s okrasnou i úžitkovou výsadbou. Oddychovú časť záhrady od úžitkovej oddeľuje krásny udržiavaný vysoký živý plot.

Dispozícia domu: vstupná predsieň, obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, chodba, 3x nepriechodná izba, jedna prechodná izba, 3x komora, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, samostatná toaleta s umývadlom.
Dispozícia hosťovského domčeka: zádverie, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, izba spojená s kuchynskou časťou a malá komora.
V izbách, na chodbe a v spoločenskej časti sú plávajúce podlahy. V kúpeľni, WC a v komorách je keramická dlažba. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, ovladaným centrálnym termostatom a radiátormi v izbách.
Dom poskytuje v podkroví, so samostatným vstupom, ďalší pochôdzny úložný priestor.

Stav: pôvodný dom postavený z pálenej tehly bol v roku 1995 kompletne zrekonštruovaný a bola realizovaná prístavba, ktorou vznikol nový priestor pre spoločenskú časť (obývačka, kuchyňa, jedáleň), jednu spálňu a hosťovský domček. V roku 2014 bola vonkajšia fasáda domu kompletne zrenovovaná a zateplená. Strecha bola odizolovaná 20 cm minerálnou vlnou. V decembri 2021 bol osadený úplne nový pynový kotol.

IS: - voda obecná + studňa
- elektrika
- plyn
- odpad je riešený žumpou

Lokalita: nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty, v pokojnej tichej uličke, ktorú lemuje krásna alej vysokých stromov. Obec Belince leží na hlavnej trase medzi mestami Nitra a Topoľčany a je priamo prepojená so strediskovou obcou Preseľany. Táto poloha je teda veľmi dobrým východiskovým bodom pre bývanie v pokojnej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou medzi dvoma okresnými mestami a dobrou dostupnosťou aj na rýchlostnú cestu R1 a priemyslelného parku Nitra - Sever.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková