predaj rodinný dom Nitra, Moskovská

predaj rodinný dom Nitra, Moskovská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Moskovská

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rodinný dom v meste Nitra, v tichej časti Zobora na ulici Moskovská.
Dom o rozmeroch 11 m x 10 m je 2.podlažný so samostatnými podlažiami, prístupný aj zvnútra aj zvonka schodmi. Dom sa dá využiť aj na dvojgeneračné bývanie.
Dom bol postavený v roku 1975 na pozemku o veľkosti 384 m2 a má celkovú výmeru cca 190 m2.
1.NP je murované, je postavené z tehly + kvádra, pričom je v pôvodnom stave a 2. NP bolo nadstavené z okálu (montovaná stavba) a bola zrekonštruovaná v roku 2007, pričom je aj zateplené 10 cm polystyrénom.
1.NP o výmere cca 95 m2 dispozične pozostáva: chodba, izba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, technická miestnosť s východom na záhradu, špajza, kuchyňa s obývacou izbou a východom na terasu, schodisko na vrchné podlažie.
2.NP o výmere cca 95 m2 dispozične pozostáva: chodba, východ na balkón, špajza, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa s WC, 2 x detská izba, spálňa. Toto podlažie je prístupné aj zvonka oddeleným vonkajším schodiskom.
Dom je napojený na všetky IS – elektrina, vodovod, plyn, kanalizácia. Vykurovanie domu je prostredníctvom plynového kotla, TÚV je cez 80l bojler.
Keďže má dom aj samostatné oddelené podlažia, tak je ho možné využívať nielen na bývanie, ale aj na podnikanie, pričom spodnú časť domu je možné využiť na podnikateľské účely a vrchnú časť na bývanie.
Dom je od susedného domu oddelený samostatným múrom a aj protipožiarnou stenou medzi domami.
V blízkom okolí domu sa nachádza zastávka MHD a obchod.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra