predaj rodinný dom Komjatice

predaj rodinný dom Komjatice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Komjatice

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v obci Komjatice, ktorá leží v strede, medzi dvoma krajskými mestami Nové Zámky 20 km a Nitra 20 km.

Tento kompletne zrekonštruovaný zateplený rodinný dom sa nachádza v bočnej uličke, ktorej výhodou je kľud a malá, takmer žiadna premávka.
Na pozemku o rozlohe 657 m2 sa nachádza aj podpivničená letná kuchynka s prístreškom pre autá, taktiež po rekonštrukcii, ktorá prebehla v r.2018-2020 využiteľná, ako hosťovský domček, poprípade kancelária. Disponuje kuchyňou a obývacou miestnosťou.
Vkusne upravená záhrada disponuje bazénom s automatickými funkciami. Na okraji záhrady je vybudované terasové sedenie a ohnisko. Vstupný priestor pozemku je vydláždený zámkovou dlažbou, čo sa dá oceniť z hľadiska údržby. Vstup pre autá zabezpečuje automatická elektrická kovaná brána.
Rekonštrukcia rodinného domu prebehla v r.2014, kedy boli menené plastové okná, podlahy, stierka, maľovka, kuchynská linka (r.2017), rozvody vody a elektriny. Radiátorové vykurovanie domu zabezpečuje kotol zn. BERETA. Voda je ohrievaná inteligentným bojlerom.
Dom sa predáva nezariadený (prípadne dohoda s majiteľmi)

Dispozícia rodinného domu:
vstupná chodba/ kúpeľňa spojená s WC (kúpeľňa disponuje iba murovaným sprchovým kútom bez vane)/ obývacia izba/ detská izba/ spálňa so vstupom do murovaného šatníka/ kuchyňa z ktorej je vstup do práčovne/ chodba, ktorá spája všetky miestnosti z ktorej je aj vstup do miestnosti využívanej, ako kancelária/

IS:
voda-obecná + vlastná studňa
elektrina 240/400V
plyn
kanalizácia-žumpa, trativod (5m3)

Lokalita:
obec Komjatice sa vyznačuje veľmi dobrou vybavenosťou. Nachádza sa tu zdravotné stredisko, lekáreň, TESCO, COOP Jednota, reštaurácia, pizzeria, pošta, vlaková stanica, škola, škôlka, autoservis, knižnica, nájdete tu aj jazero na voľnočasové aktivity, ako rybolov, či prechádzky do prírody.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Kontaktujte makléra