predaj rodinný dom Levice

predaj rodinný dom Levice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Levice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka novostavbu priestranného 4 izbového bungalovu v meste Levice, časť Krížny vrch.
Pozemok je z 80% rovinatý.
-pozemok o výmere 966 m2
-zastavaná plocha domu 166 m2
-úžitková plocha 118,4 m2
-šírka domu 10,75 m
-dĺžka domu 16,90 m

Dom je murovaný postavený z 30 cm porfixu, zateplený 15cm polystyrénom, strecha je pokrytá strešnou krytinou Bramac, kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie v celom dome, každá izba má vlastný termostat pre nastavenie teploty v izbe, okná trojsklo šesťkomorové plastové, rekuperačná vetracia jednotka. IS mestská voda, elektrina, kanalizácia, plyn.

Dispozícia: vstupná chodba 3,7 m2, chodba 8,9 m2, spálňa 18,2 m2 + kúpeľňa zo spálne 4,4 m2, detská izba 12,8 m2, hlavná kúpeľňa 6,1 m2, detská izba 13,7 m2, technická miestnosť 3,8 m2, kuchyňa 12,4 m2, jedáleň 7,2 m2, obývačka 25,7 m2. Kuchyňa, jedáleň a obývačka tvoria spolu jeden priestranný otvorený celok s východom na krytú terasu, ktoré sú situované do zadnej časti domu s pekným výhľadom na dvor a široké okolie. Z pozemku je pekný výhľad na mesto.


Začatie stavby apríl 2023, dokončenie do štádia holodomu cca 6 mesiacov od začatia výstavby. Fotky domu sú použité z iného už postaveného totožného domu. Včasné zarezervovanie domu vám prináša výhody vstúpiť do projektu a pozmeniť menšie úpravy.

Novostavba sa predáva v štádiu holodomu, podlahy, interiérové dvere a sanitu do kúpeľne si môže nový majiteľ dokončiť podľa vlastných predstáv, možnosť dohodnúť aj dokončenie domu. Energetická náročnosť domu: zodpovedá najnovším štandardom pre nízke prevádzkové náklady A0.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra