predaj rodinný dom Paňa

predaj rodinný dom Paňa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Paňa

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v obci Paňa (krajské mesto Nitra 17 km, Vráble 8 km). Situovaná je na konci slepej ulice v jednej z najkrajších obcí Nitrianskeho kraja, v pešom dosahu do miestnych vinohradov a s výhľadom na pohorie Tribeč a Pyramídu. Celkovo sa jedná o malebnú a bezpečnú lokalitu, ktorá Vám môže poskytnúť najmä tiché a pokojné bývanie.
Rodinný dom bol postavený koncom 60-tych rokov z pálenej tehly na pozemku s výmerou 800 m2 (šírka 19 metrov). Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, samostatnej obývačky, spálne, kuchyne, veľkej špajze, kúpeľne a technickej miestnosti. V nej sa nachádza čerpadlo na vodu z vlastnej studne a schody na poval. Dom je určený na kompletnú rekonštrukciu, v rámci ktorej je možná aj prístavba či nadstavba ďalšieho podlažia – staticky dom nemá žiadne vady, strešná krytina si vyžaduje výmenu. Z dvora je prístupná ešte čiastočne podpivničená prístavba, využívaná ako sklad na hospodárske účely. Na pozemku sa nachádza drobná stavba prístrešku, ktorý je v prípade potreby možné ľahko demontovať.
Rodinný dom je pripojený na inžinierske siete – elektrinu, plyn, vodu. Kanalizácia sa nachádza v dosahu niekoľkých metrov. Nehnuteľnosť je vyprataná a parcely vyčistené, čo umožňuje zrealizovať zámery nového majiteľa v krátkom čase.

Obec Paňa má základnú občiansku vybavenosť (obecný úrad, materská škola, potraviny) a veľmi dobrú dostupnosť do krajského mesta mimo frekventované cestné ťahy. Cez obec vedie nová značená cyklotrasa spájajúca mestá Nitra a Vráble.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Pre viac informácii alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra - Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík