predaj rodinný dom Nitra, Podzámska

predaj rodinný dom Nitra, Podzámska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Podzámska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 2 izbový modulový dom celkovej plochy 42m2 z toho úžitkovej plochy 38 m2 + zastrešená terasa 7 m2 v prevedení „VIP“, viď. obrázok v inzercii.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je možnosť okamžitého bývania hneď po zložení z kamióna a pripojenia na IS. V čase privezenia domu na pozemok je všetko vybavenie domu už finálne montované.
Dispozícia: Obývacia izba s kuchynským kútom, chodba, kúpeľňa s WC, spálňa.

Vybavenie:
“Dom ŠTANDARD" cena 56 900,-€ sa predáva v stave “štandard“, vrátane finálnej vonkajšej povrchovej úpravy fasády, dokončenia stropov, podlahové krytiny, obklady stien, okná dvere, elektroinštalácia, kanalizácia modulu, osvetlenie spálne a obývačky, vybavenie kúpeľne, klimatizácia (spálňa a obývačka), kúrenie - doskový elektrický radiátor (spálňa a obývačka), nástenný panelový ohrievač vody, nástenný termostat, ventilačný systém v kúpeľni. Ďalej je v cene projektová dokumentácia pre stavebné konanie a zhotovenie základov, doprava a vyloženie modulového domu.

“Dom EXCLUSIVE" cena 63 900,-€ sa predáva v stave “na kľúč“ a ponúka naviac oproti “Dom STANDARD“ osvetlenie všetkých miestností, vybavenie kuchyne (viď. foto inzercie), vybavenie obývačky (viď. foto inzercie), vybavenie kúpeľne (viď. foto inzercie), vybavenie spálne (viď. foto inzercie), vybavenie haly (viď. foto inzercie), automatizácia ovládania tepla a klimatizácie, detektor dymu a tepla (možnosť prepojenia s poplašným systémom).

“Dom VIP" cena 70 900,-€ sa predáva v stave “na kľúč“ a ponúka naviac oproti “Dom EXCLUSIVE" vonkajšiu prestrešenú terasu vrátane finálnej vonkajšej povrchovej úpravy (viď. foto inzercie).

Ideálna investičná nehnuteľnosť na prenájom, alebo ako štartovacie bývanie. Vzhľadom na rozmer je možnosť osadenia do záhrad s využitím na chatu, alebo ako prístavba k domu za účelom dvojgeneračného bývania.
Možnosť výberu fasády z fasádnej omietky podľa katalógu farieb, alebo z obkladu fasády s imitáciou dreva či kameňa.

V prípade záujmu o viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Rád Vám poskytnem podrobnejšie podklady.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič