predaj rodinný dom Jarok

predaj rodinný dom Jarok

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Jarok

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4-izbový bungalov v obci Jarok, vzdialenej len 10 km alebo 13 min. od centra mesta Nitra.

Obec Jarok, s počtom obyvateľov cca 2.000, sa vyznačuje dostatočnou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. V obci sa nachádzajú potraviny, a ďalšie prevádzky, materská škola, základná škola (1. aj 2. stupeň). Do mesta Nitra sa viete dostať prímestskou dopravou, ktorá premáva v pravidelných intervaloch, zastávka autobusu je 5 min. od domu.

Ponúkaný rodinný dom bol postavený v roku 2007, nachádza sa v tichej slepej ulici pri škole, zastavanej rodinnými domami. Z inžinierskych sietí sú vybudované rozvody vody, elektriny, plynu.

Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 695 m2 (cca 23x31m). Dom má zastavanú plochu 148 m2, úžitkovú 110 m2. Dom má 3 samostatné izby plus obývaciu izbu s kuchynským kútom.

Dispozične je dom usporiadaný do tvaru obdĺžnika s terasou. Zo vstupnej chodby po pravej strane je priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatná toaleta. Z chodby rovno sa vchádza do obývacej časti spojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou s výhľadom do záhrady. Súčasťou kuchyne je menšia komora. Do ľava z chodby sa nachádzajú 3 obytné izby. Súčasťou domu je garáž pre jedno auto a prekrytá terasa so vstupom do záhrady. Dom sa predáva zariadený nábytkom na fotodokumentácii. Po nadobudnutí novým vlastníkom nehnuteľnosť ponúka využitie komfortu bývania v dome, v pokojnom prostredí a v blízkosti Nitry.

Konštrukčne je dom postavený z tehly, zateplený minerálnou vatou, strešná krytina škridla, okná dvojsklá plastové vo farbe zlatý dub. Kúrenie je plynové podlahové, podlaha keramická dlažba. Stropy v izbách sú vysoké, obložené drevom. Dom je napojený na obecnú vodu, plyn, elektrinu, odpad je vedený do žumpy.

Okolie domu je upravené, na pozemku je okrasná výsadba, trávnik s vybudovanou závlahou. Súčasťou pozemku je jeden murovaný a jeden drevený záhradný domček a voliéra pre psa. Pozemok je oplotený zo všetkých strán, z prednej strany okrasný betónový plot.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra