predaj rodinný dom Levice

predaj rodinný dom Levice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Levice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka novostavbu priestranného 4 izbového bungalovu v meste Levice, časť Krížny vrch.
Pozemok je mierne svahovitý, pred domom je priestor pre parkovanie viacerých áut, k domu patrí 1/3 prístupovej cesty, ktorá je spoločná pre 3 domy stojace v uličke.

Dom je postavený z 30 cm porfixu, zateplený 15cm polystyrénom, strecha je pokrytá strešnou krytinou Bramac, kúrenie je riešené úsporným tepelným čerpadlom, voda vzduch - podlahové kúrenie v celom dome, každá izba má vlastný termostat pre nastavenie teploty v izbe, okná šesťkomorové plastové. IS mestská voda, elektrina, kanalizácia.

pozemok o výmere 847 m2
zastavaná plocha domu 166 m2
úžitková plocha 118,4 m2
šírka domu 10,75 m
dĺžka domu 16,90 m

Dispozícia: vstupná chodba 3,7 m2, chodba 8,9 m2, spálňa 18,2 m2 + kúpeľňa zo spálne 4,4 m2, detská izba 12,8 m2, hlavná kúpeľňa 6,1 m2, detská izba 13,7 m2, technická miestnosť 3,8 m2, kuchyňa 12,4 m2, jedáleň 7,2 m2, obývačka 25,7 m2. Kuchyňa, jedáleň a obývačka tvoria spolu jeden priestranný otvorený celok s východom na krytú terasu, ktoré sú situované do zadnej časti domu s pekným výhľadom na dvor.
Začatie stavby jeseň 2021 dokončenie do štádia holodomu máj 2022. Včasné zarezervovanie domu vám prináša výhody vstúpiť do projektu a pozmeniť menšie úpravy, vybrať farbu a materiál okien, dverí, škridle a iných vecí.

Novostavba sa predáva v štádiu holodomu, podlahy, interiérové dvere a sanitu do kúpeľne si môže nový majiteľ dokončiť podľa vlastných predstáv, možnosť dohodnúť aj dokončenie domu. Energetická náročnosť domu: zodpovedá najnovším štandardom pre nízke prevádzkové náklady.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra