predaj rodinný dom Veľké Zálužie

predaj rodinný dom Veľké Zálužie

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľké Zálužie

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Zálužie, ktorý je postavený na pozemku s výmerou 1.320 m2. Zastavaná plocha domu je 124 m2. Celá parcela je v intraviláne obce, čiže v prípade potreby a v záujme zníženia si nákladov je možné odpredať časť pozemku, kde je možná výstavba nového domu.
Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené okná za plastové a zároveň aj vchodové dvere. Zrekonštruovaná bola aj kúpeľňa so sprchovým kútom. Dom je zateplený s novou fasádou.
Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba a spálňa orientované do ulice, jedna zadná izba, kúpeľňa a toaleta. Vstup do domu tvorí prestrešený, drevený gánok.
Na pozemku sa nachádza aj garáž, letná kuchynka, pivnica a priestor na odkladanie náradia.
V dome sú zavedené inžinierske siete - plyn, elektrina, obecná voda. Na polievanie záhrady je využiteľná studňa. Kúrenie je riešené plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje radiátorové vykurovanie. Zároveň je k dispozícii aj využiteľná kachľová pec v obývacej izbe. Odpad je riešený žumpou.
Obec Veľké Zálužie disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola, pošta, všeobecný lekár, lekáreň.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra