predaj rodinný dom Jelšovce

predaj rodinný dom Jelšovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Jelšovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Jelšovce, okres Nitra.
Dom je 5 izbový, jednopodlažný a dvojgeneračný.
Obytná plocha cca 190 m2, pozemok o veľkosti 927 m2.
IS - elektrina, plyn, žumpa, voda studničná v celom dome (možnosť prípojky na obecnú vodu a kanalizáciu pred domom).

Hlavný dom prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou, je v obývateľnom stave, postavený z tehly a kvádra, strecha škridlová, okná pôvodné drevené (niektoré plastové), podlahy - keramická dlažba a v izbách plávajúca podlaha. Kúrenie je plynové – radiátory. V pivnici je umiestnený kotol na kúrenie a bojler na ohrev vody.
Riešenie domu: vstupná chodba, za ktorou je otvorená kuchyňa s jedálňou, predné dve izby, obývačka a spálňa, kúpeľňa s umývadlom, vaňou a sprchovým kútom, WC samostatné. Dom je čiastočne podpivničený, vstup je zozadu.

Prístavby sú postavené z tehly a kvádra, strecha v tvare A, krytina škridla, je tu privedená elektrina, voda a plyn. Na podlahe je keramická dlažba, vstupné dvere a okná sú plastové.
Vstup samostatný zvonka - kuchyňa prepojená s obývačkou, spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom umývadlom a wc. Ďalšie samostatne stojace obývateľné dve miestnosti sa nachádzajú vzadu. Pozemok je rovinatý.

Odporúčam kúpu domu aj pre investora, nakoľko za pozemkom sa nachádza ďalší rovinatý pozemok vhodný na výstavbu. V prípade záujmu o kúpu 17 á pozemku by došlo k zväčšeniu na 26 á. To by bolo možné rozparcelovať na menšie stavebné pozemky.
Ďalšia možnosť prerobenia domu na ubytovňu, nakoľko obec je situovaná v blízkosti priemyselného parku Jaguár Land Rover.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra