predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Petöfiho

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Petöfiho

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Petöfiho

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce na Petőfiho ulici.

Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje si kompletnú rekonštrukciu.

Dispozícia domu: vstupná veranda, chodba, tri samostatné izby, kuchyňa + špajza, kúpeľňa, na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné izby, terasa, podkrovie. Dom je čiastočne podpivničený. V suteréne sa nachádza technická miestnosť, skladový priestor, klenbová pivnica. Na pozemku sa nachádzajú 3 garáže a studňa.
IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia.
Nehnuteľnosť sa predáva ako celok o výmere 2098m2.

Ponúkam Vám návrh nového dispozičného riešenia.

Nehnuteľnosť ponúka možnosť rozparcelovať pre ďalšiu výstavbu.
Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, zdravotnícke zariadenia, služby, pošta, potraviny, reštaurácia, kaviareň.

Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra