predaj rodinný dom Branč

predaj rodinný dom Branč

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Branč

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Branč, vzdialenej 11 km od Nitry. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 642 m2, v pokojnej časti obce s novými domami a mimo hlavnej cesty.
Dom bol postavený v roku 2008 z tvárnic YPOR, jeho úžitková plocha je cca 110 m2.
Dispozícia: vstupná hala, kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou, obývacia izba s výstupom na terasu a dvor, 2 samostatné izby, kúpeľňa, samostatná toaleta.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia). Kúrenie je ústredné (radiátormi aj podlahové).
Pozemok je kompaktný a veľmi dobre účelne využitý. V okolí domu sú vysadené a udržiavané okrasné dreviny poskytujúce príjemné prostredie na oddych. Nachádza sa tu aj studňa využívaná na zavlažovanie záhrady, menší drevený záhradný domček (náraďovňa) a takisto parkovacia plocha pre 2-3 vozidlá.
Samotný stav domu poskytuje možnosť nasťahovania sa bez nutnosti akejkoľvek úpravy. Predáva sa aj so zariadením. Po nadobudnutí novým vlastníkom nehnuteľnosť ponúka využitie komfortu bývania v dome, v pokojnom prostredí a v blízkosti Nitry.
Obec Branč disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola, pošta, všeobecný lekár, zubár, lekáreň. Obec je dostupná aj formou MHD a vlakom.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra