predaj rodinný dom Nitra, Kamenná

predaj rodinný dom Nitra, Kamenná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Kamenná

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v Nitre, v tichej časti Zobora, ulica Kamenná. Na pozemku s výmerou 1.170 m2 sa nachádza aj garáž, chatka, miesto na parkovanie. Veľkosť pozemku vďaka jeho šírke (50 m) umožňuje prípadnú výstavbu ďalšieho domu. Na záhrade sú vysadené okrasné dreviny, kvety a takisto je tu priestor i na úžitkovú záhradku. Zastavaná plocha domu je 120 m2, úžitková cca 210 m2.
Dom bol postavený v 70-tych rokoch, nadstavba poschodia v roku 1987. V rámci rekonštrukcie boli vymenené okná, vonkajšie dvere a zámková dlažba v roku 2015. Nehnuteľnosť pozostáva z podzemného podlažia, 1. nadzemného podlažia a 2. nadzemného podlažia.
Dispozíciu 1. podlažia tvoria: vstupná chodba, obývačka, 2 samostatné izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, toaleta. Na poschodí nájdeme 3 izby (jedna s výstupom na balkón 10 m2), priestrannú obývačku s výstupom na veľkú terasu (50 m2) a
výhľadom na Nitru. Na tomto poschodí je aj priestrannejšie WC, ktoré je možné prerobiť na kúpeľňu. Časť domu je podpivničená, nachádza sa tu technická miestnosť a ďalšie 2 miestnosti.
V dome je zavedená elektrina, plyn a voda zo studne (výmena ponorky a príslušenstva s certifikátom v roku 2018). Prípojka na obecnú vodu je na hranici pozemku. Odpad je riešený žumpou. Plynový kotol zabezpečuje radiátorové vykurovanie celého domu.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, v ktorej sa nachádza, len mierne svahovitý pozemok, súčasný (obývaný) stav a neoceniteľný výhľad na celé mesto. Tento pohľad ostáva už zachovaný natrvalo, keďže zástavba okolitých domov je do dvoch nadzemných podlaží a je ukončená.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a
poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra