predaj rodinný dom Komjatice

predaj rodinný dom Komjatice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Komjatice

* REZERVOVANÉ * Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosti nachádzajúce sa v obci Komjatice (Nitra 20 km, Nové Zámky 20 km, Šurany 11 km). Jedná sa o starší tehlový rodinný dom na veľkom, vyše 32-árovom pozemku (rozmery cca 19m x 170m).
3-izbový rodinný dom postavený v roku 1968 z pálenej tehly (strecha - sedlová so škridlou) je v pôvodnom, zachovalom stave, avšak vyžaduje si rekonštrukciu. Dispozícia: predsieň, vstupná chodba, detská izba, kúpeľňa s vaňou a WC, špajza s výstupom na poval, veľká obývačka, kuchyňa priechodná do spálne. Inžinierske siete: elektrina, plyn (radiátory), voda z vlastnej vŕtanej studne (verejný vodovod pred pozemkom), žumpa. RD je čiastočne podpivničený, v pivnici sa nachádzajú 2 miestnosti technického charakteru.
Parcely za rodinným domom sú vyčistené, čiastočne oplotené, využiteľné najmä na poľnohospodárske či chovateľské účely.

Výhody: vynikajúca občianska vybavenosť – škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchodný dom Tesco, stavebniny, záhradkárske potreby, obecná polícia, pošta, zariadenie sociálnych služieb, park, štrkovisko s možnosťou rybolovu. Obec sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu Nitra - Nové Zámky s výborným dopravným spojením a dostupnosťou vďaka autobusovej aj železničnej doprave.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík