predaj rodinný dom Podhorany

predaj rodinný dom Podhorany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Podhorany

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj murovaný 3 izbový rodinný dom (ako súčasť dvojdomu) v obci Podhorany, časť Sokolníky. Dom sa nachádza na rovinatom 337 m2 pozemku, na konci ktorého tvorí hranicu potok. Dom sa dokončí do stavu „HOLODOM“ a má úžitkovú plochu 89.55 m2 + vonkajšia terasa 18 m2.
Nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod, kanalizáciu, elektrinu a optický internet.
Ak hľadáte pokojné mesto pre život, kde máte horu hneď na konci dediny, tak čítajte ďalej, možno ste práve našli vašu vysnívanú nehnuteľnosť.

Dom pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných spální, kúpeľne s WC, samostatného WC, dispozične prepojenej obývacej izby s kuchyňou, v ktorej je príprava pre kuch. linku a murovaný komín pre kachle, ďalej je tu vstup na terasu cez balkónové dvere.
Kúrenie v dome je riešené el. rohožou v podlahe a ohrev vody zabezpečuje elektrický kotol.
Obytné miestnosti majú prípravu na klimatizáciu.

Dom je vhodný pre seniorov, ale aj pre mladý pár ako štartovacie bývanie.
Obec ponúka základnú občiansku vybavenosť, ako školu, škôlku, potraviny, poštu a autobusové spojenie s krajským mestom Nitra vzdialeného len 15 km do centra. Priemyselný park Nitra-Sever, v ktorom je Fabrika Landroveru vzdialená 8 km, autom 8 min cesty.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič