predaj rodinný dom Čierny Balog

predaj rodinný dom Čierny Balog

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Čierny Balog

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Čierny Balog, vzdialenej 8 km od okresného mesta Brezno. Lokalita Komov sa nachádza v malebnom podhorskom prostredí Horehronia, využívaná predovšetkým na chalupárčenie.
Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s rozlohou 1.194 m2, s možnosťou prípadného rozdelenia na 2 pozemky vďaka jeho šírke. Zastavaná plocha domu je 96 m2, úžitková plocha cca 170 m2. Na pozemku je možnosť využitia garáže i hospodárskej budovy.
Dom bol postavený v roku 1968 z kvádrov, je v pôvodnom stave, avšak udržiavaný, suchý, ihneď obývateľný alebo pripravený k prípadnej rekonštrukcii. Vymenené boli okná za plastové a takisto aj vstupné dvere. Krov je pôvodný, avšak vo veľmi dobrom stave (bez potreby výmeny).
V dome sú zavedené inžinierske siete: obecná voda, elektrina, kanalizácia. Kúrenie je ústredné (radiátormi), riešené elektrickým kotlom alebo na pevné palivo.
Dispozícia domu:
prízemie - kuchyňa s vybudovanou pecou, jedna izba, toaleta, sprchový kút, pivnica a technická miestnosť,
poschodie - 3 izby (jedna využiteľná ako kuchyňa), špajza, kúpeľňa s WC.
V prípade potreby je možné zobytniť aj podkrovie.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - škôlka, základná škola, obchod, pošta, zdravotné stredisko (obvodný lekár, lekáreň). Obec je známa aj svojou bohatou históriou, pýchou obce je Čiernohronská železnica, lesnícky skanzen Vydrovo, lyžiarske stredisko. V blízkom okolí sú rekreačné strediská Nízkych Tatier využiteľné na letnú či zimnú turistiku (Tále, Chopok, Ďumbier).

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra