predaj rodinný dom Branč

predaj rodinný dom Branč

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Branč

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Branč, vzdialenej 11 km od Nitry. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 800 m2, v pokojnej časti obce, mimo hlavnej cesty.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kuchyňa, špajza s východom na dvor, 3 samostatné izby a kúpeľňa s toaletou.
Dom bol postavený v 60. rokoch z pevných materiálov (tehla, kváder). V posledných rokoch prešiel interiér čiastočnou rekonštrukciou - omietky, plastové okná, plávajúce podlahy v 2 izbách, dlažba v kuchyni, nové obklady aj sanita v kúpeľni.
Na pozemku sa nachádzajú aj murované hospodárske budovy, sčasti podpivničené a využiteľné ako napr. letná kuchyňa, garáž, miestnosť na odkladanie náradia a takisto je tu priestor aj na chov menších zvierat.
V dome je zavedená elektrická energia, plyn a kanalizácia. Prípojka na obecnú vodu je na pozemku. Kúrenie v dome je ústredné radiátorové. Na dvore sa nachádza aj vlastná studňa.
Obec Branč disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola, pošta, všeobecný lekár, zubár, lekáreň. Obec je dostupná aj formou MHD a vlakom.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra