predaj rodinný dom Nitra, Pod Katrušou

predaj rodinný dom Nitra, Pod Katrušou

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Pod Katrušou

Predaj novostavba - 3 izbový dom Horné Krškany, Nitra

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú novostavbu rodinného domu v Nitre na začiatku Horných Krškán, s výbornou dostupnosťou do centra a na diaľnicu v smere do BA. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej lokalite.
Dom je postavený na 313 m2 rovinatom pozemku, so všetkými IS. Zastavaná plocha domu je 60 m2, úžitková plocha domu 105 m2.
Dispozícia:
1. NZ podlažie - vstup, šatník, samostatná kúpeľňa, toaleta, obývačka s kuchyňou a výstupom na dvor, chodba + schodisko.
2. NZ podlažie - 3x izba (dve izby majú balkón), kúpeľňa s WC.
Parametre stavby: stavebný materiál - tehla. Zateplenie - 15 cm polystyrén. Strecha - strešná krytina je betónová škridla, farba tmavohnedá. Okná - plastové. Kúrenie: plynovým kotlom Protherm a radiátormi v celom dome.
Dom bol skolaudovaný v roku 2016. Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra