predaj rodinný dom Štúrovo, Sobieskeho

predaj rodinný dom Štúrovo, Sobieskeho

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Štúrovo, Sobieskeho

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosti nachádzajúce sa blízko centra mesta Štúrovo, ktoré je vďaka viacerým aspektom vyhľadávaným turistickým cieľom najmä v letných mesiacoch. Či už plánujete relaxovať (Vadas Thermal Resort Štúrovo, Ostrihomský akvapark, Hotel Château Belá), navštíviť pamiatky (najväčší kostol Maďarska – Ostrihomská bazilika, Budapešť 40 km) alebo sa len tak prechádzať popri Dunaji či v Kováčovských kopcoch, zo Štúrova to máte všade blízko. Navyše sa jedná aj o dôležitý medzinárodný dopravný uzol a mesto je dostupné aj železničnou a lodnou dopravou.

Nehnuteľnosti, ktoré sú súčasťou tejto ponuky, sa nachádzajú len 500 m od centra mesta Štúrovo a je preto možné ich využiť na trvalé bývanie, podnikateľské účely, alebo ako ubytovacie zariadenia pre turistov. Jedná sa o veľký 5-izbový luxusný moderný dom postavený v roku 2008, a apartmánový dom postavený o rok neskôr s celkovou kapacitou 30 ľudí, ktorý má samostatný vstup z druhej strany pozemku s celkovou výmerou 717 m². V jeho strede sa nachádza relaxačný bazén, k rodinnému domu prislúcha aj garáž, ale parkovanie domácich aj hostí je celkovo bezproblémové.

Rodinný dom je murovaný poschodový objekt situovaný v radovej zástavbe, bez podpivničenia, s obytným podkrovím. Je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie, na pozemku sa nachádza aj studňa. Na prízemí dispozične pozostáva z predsiene, vstupnej chodby, veľkej presvetlenej obývačky s východom na terasu a do záhrady (k bazénu), kuchyne so špajzou a jedálňou, technickej miestnosti, skladu, kúpeľne s WC a veľkej hosťovskej miestnosti. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné nepriechodné izby (všetky s balkónom), hala, kúpeľňa s vaňou a WC, šatník s garderóbou a ďalším skladom, odkladací priestor. Väčšina zariadenia rodinného domu je súčasťou tejto ponuky. Nehnuteľnosť je chránená alarmom a napojená na pult centrálnej ochrany strážnej služby.

Apartmánový dom na opačnom konci pozemku je autom prístupný z druhej – slepej ulice, čo umožňuje dobré parkovacie možnosti a zároveň diskrétne oddeľuje súkromie rodinného domu od ubytovania hostí. Jedná sa o 4 plne zariadené samostatné mezonetové bytové jednotky, ktoré na svoj účel slúžia 10 rokov, a sú celoročne obsadené. 3x 2-izbový apartmán a 1x 1-izbový apartmán majú v dolnej časti spojenú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a kúpeľňu s WC, na poschodí sú situované izby. Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 30 hostí. Pred apartmánmi je v letnom období možnosť grilovania a vonkajšieho posedenia, hostia môžu využívať aj bazén na záhrade.

Nehnuteľnosti sa predávajú spoločne. K dispozícii je znalecký posudok pre posúdenie výhodnosti tejto investície. Náklady na bývanie a prevádzkovanie ubytovania, ceny ubytovania pre hostí, či databáza klientov môžu byť poskytnuté záujemcovi na osobnom stretnutí (obhliadke).

NOVÁ CENA! Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Pre viac informácii kontaktujte makléra: Mgr. Peter Frančík +421 948 781 211; peter.francik@re-max.sk.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík