predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj prízemnú stavbu 4-izbového rodinného domu v obci Ivánka pri Nitre vzdialenej len 8 km alebo 12 min. od centra mesta Nitra a s výbornou dopravnou dostupnosťou na blízku diaľnicu R1 smer Bratislava, resp. Zlaté Moravce.

Ivánka pri Nitre, s počtom obyvateľov cca 3.000, sa vyznačuje výbornou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. V obci sa nachádzajú potraviny, reštaurácie a ďalšie prevádzky, materská škola, základná škola (1. aj 2. stupeň), pošta, lekár. Do mesta Nitra sa viete dostať aj MHD, ktorá premáva v pravidelných intervaloch, zastávka autobusu je 3 min. od domu. V Ivánke taktiež nájdete 9-jamkové golfové ihrisko pre Váš oddych.

Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v novo-vybudovanej časti Krásne Lúky, zastavanej rodinnými domami. Sú tu vybudované cesty s chodníkmi a verejným osvetlením. Z inžinierskych sietí sú vybudované rozvody vody, elektriny, plynu a kanalizácia. Lokalita je obývaná prevažne mladými rodinami, k dispozícii je nové exteriérové detské ihrisko.

Dom bude postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 615 m2 (cca 20x30m). Ide o projekt bungalovu so zastavanou plochou 132,5 m2, úžitkovou plochou 101,5 m2. Dom má 4 izby plus kuchynský kút. Použité fotky sú vizualizačné. Momentálne je dom uzavretý, osadené sú okná, vstupné dvere, sú hotové rozvody elektriky, vody a kanalizácie, vnútorné omietky, dokončuje sa strešná krytina.

Dispozične je dom usporiadaný do tvaru štvorca s prekrytou terasou. Vo vstupnej chodbe sa nachádza samostatná toaleta a priestor na šatníkovú skriňu. Po oboch stranách sú umiestnené rovnako veľké izby (12,7 m2) s oknami do ulice. V strede domu sa po ľavej strane vchádza do technickej miestnosti (5,3 m2) a po pravej strane do kúpeľne (6,5 m2). Ďalej v zadnej časti domu vojdete do priestrannej otvorenej obývacej časti (33 m2) s veľkým francúzskym oknom, ktoré dodá priestoru dostatok svetla. Súčasťou dennej časti je tiež kuchynská linka. Z obývacej izby sa vchádza po pravej strane do spálne, rovnako s francúzskym oknom (13,9 m2). Denná časť je orientovaná do záhrady, takže zabezpečuje dostatok súkromia, vystupuje sa z nej na prestrešenú terasu. Uprostred domu je menšia potravinová komora (1,4 m2)

Dom sa predáva v štádiu holodom. Termín dokončenia je predpokladaný na leto/jeseň 2021. Energetická náročnosť budovy sa predpokladá na úrovni A1, vzhľadom na dodatočné zateplenie stavby. Noví obyvatelia tak ušetria na nákladoch za energie.

Parametre stavby:
- Dom bude postavený na železobetónovej základovej platni
- Obvodové múry Ytong Lambda o hrúbke 375 mm, zateplené polystyrénom o hrúbke 100 mm
- Vnútorné priečky o hrúbke 125 mm
- Krov väzníkový, čiastočne pochôdzny, pokrytý krytinou značky Bramac
- Zateplenie podlahy o hrúbke 200 mm, stropu o hrúbke 260 mm
- Okná 7-komorové s izolačným trojsklom
- Predpríprava na vonkajšie žalúzie
- Teplovodné podlahové kúrenie zabezpečené plynovým kotlom Viessman
- Napojenie na všetky uvádzané inžinierske siete

Dom bude odovzdaný skolaudovaný s popisným číslom. Developer ponúka možnosť dostavať dom do požadovaného vybavenia aj vrátane úprav záhrady na základe vzájomnej dohody. Projektová dokumentácia je k dispozícii v realitnej kancelárii.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra