predaj rodinný dom Telince

predaj rodinný dom Telince

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Telince

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Telince. Obec sa nachádza 4 km od mesta Vráble, v smere na Levice. Celková plocha pozemku je 1.334 m2 a je rozdeliteľná, prístupná aj zo zadnej časti asfaltovou cestou, kde je možné pripojenie sa na elektrinu a obecnú vodu. Tým vzniká možnosť prípadného odpredaja časti pozemku k výstavbe nového domu. To už je však na novom majiteľovi, ktorý si tak môže znížiť celkové náklady do investovanej nehnuteľnosti o odpredanú časť pozemku.
Dom bol postavený z pevných materiálov (tehla, kváder) začiatkom 70. rokov. Na dome je nová plechová strecha a vymenené 4 okná za plastové, inak je v pôvodnom, zachovalom stave, určený ku kompletnej rekonštrukcii.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba s predsieňou, tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza, technická miestnosť (sklad), odkiaľ je výstup na povalu a vstup do pivnice. V zadnej časti domu je priestor na posedenie, resp. zimnú záhradu.
Na pozemku sa nachádza aj murovaná letná kuchyňa, garáž a veľký priestor s krbom určený na letné posedenia s rodinou či priateľmi. Takisto je možnosť využitia hospodárskych miestností s dostatkom priestoru na odkladanie náradia.
V dome je zavedená elektrická energia a plyn. Prípojka na obecnú vodu je pred domom (v predzáhradke). Kúrenie v dome je ústredné radiátorové, v súčasnosti bol využívaný kotol na tuhé palivo (plynový kotol je ihneď vedľa). Ako zdroj teplej vody bol používaný elektrický bojler. Odpad je riešený žumpou. Na dvore sa nachádza aj vlastná studňa.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii. Obec Telince disponuje základnou občianskou vybavenosťou.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra