predaj rodinný dom Pohranice

predaj rodinný dom Pohranice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Pohranice

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka modernú 4 izbovú novostavbu v obci Pohranice, vzdialenej od mesta Nitry 7.5km, iba 8 minút autom.

V tejto ťažkej dobe plnej zákazov a opatrení je skutočne ľahšie bývať v rodinnom dome, kde si môžete posedieť na čerstvom vzduchu, popíjať kávičku či vínko na vlastnej terase bez obmedzenia.
Moderný murovaný dom s čistými líniami ponúka plnohodnotný priestor pre štvorčlennú rodinu. Táto nadčasová stavba s modernou rovnou strechou, ktorá bude stáť na 4,11á pozemku,(+ dokúpenie 2 á pozemku) so súkromnou prístupovou cestou (kde sú plánované 4 domy, no dva sú už predané) sa bude nachádzať v blízkosti futbalového ihriska, na rovinatom pozemku.

Parametre domu:
- plocha parcely 411m² + podiel na prístupovej ceste
- zastavaná plocha 129,4m²
- celková úžitková plocha 102,4m²
- vykurovanie domu + ohrev teplej vody zabezpečuje tepelné
čerpadlo
- IS, obecná voda, elektrina, kanalizácia

Stavba je v etape začatia budovania cesty (výstavba domu sa zatiaľ nezačala). POZEMOK JE MOŽNE DOKUPIŤ! Ešte 2 á za 17 500 ,-€
Pri včasnom zarezervovaní domu je možné do projektu zasahovať zo strany kupujúceho a mierne upraviť pôdorys domu, či zmeniť materiály podľa vašich predstáv a želaní.

Dom sa predáva v štandarde, to znamená: podlahy, sanita, interiérove dvere, všetko hotové k nasťahovaniu, okrem kuchynskej linky. Ak však záujemca nebude mať záujem o zhotovenie v štandarde, môže si dom kúpiť aj v štádiu holodomu a cena sa zníži o 13.000,- euro.
Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, lekáreň, všeobecný lekár, reštaurácia s penziónom, pohostinstvo, obecný úrad, futbalové ihrisko, kultúrny dom, pošta.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra