predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Ivanka pri Nitre

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Ivanka pri Nitre, ktorá je vzdialená iba 8 km od mesta Nitra v dosahu MHD. Dom je postavený z dvoch častí a leží na rovinatom pozemku o rozlohe 1834 m2. Zastavaná plocha domu činí 274 m2.
Jedna časť domu bola postavená v 40. rokoch a druhá bola pristavená po roku 1975. Staršia časť je postavená z pálenej tehly, je vykurovaná plynovými gamatkami. Okná v tejto časti sú drevené.
Druhá (novšia) časť je postavená z kvádra, vykurovaná je pomocou plynového kotla s prietokovým ohrievačom. Napojená je na mestskú vodu, staršia časť je napojená na studňu, celý dom je napojený na elektrinu, plyn a kanalizáciu. Okná v tejto časti sú plastové.
Dom pozostáva z piatich izieb, má tri kuchyne s tromi kúpeľňami s možnosťou prerobenia na sedem izieb. Dom má tri samostatné vchody. Z toho dôvodu je potenciálne vhodný aj na prestavbu na tri samostatné bytové jednotky, prípadne na využitie podnikateľského charakteru, resp. na ubytovanie.

Dom dispozične pozostáva:
1.vstup - predsieň, tri samostatné izby, chodba, špajza, kuchyňa, kúpeľňa, WC, kotolňa.
2.vstup - predsieň, kuchyňa, izba, kúpeľňa, WC.
3.vstup - predsieň, kuchyňa, izba, kúpeľňa, WC, špajza.
Celý dom je prepojený/prechodný a je možnosť užívať ho ako jeden celok. Na dome je strešná pálená škridla.
Pozemok disponuje samostatnou garážou, ktorá je z časti podpivničená a je postavená z kvádra. Pozdĺž domu je možnosť parkovať viaceré autá.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Pre viac informácii alebo v prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na čísle 0911 117 750.

Kontaktujte makléra