predaj rodinný dom Nitra, Topoľčianska

predaj rodinný dom Nitra, Topoľčianska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Topoľčianska

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom, nachádzajúci sa v meste Nitra m.č. Dražovce.
Dom sa nachádza pri hlavnej Topoľčianskej ulici a len 2 km od priemyselného parku “Nitra- Sever“.
Nehnuteľnosť je vhodná na viacero podnikateľských zámerov, ako maloobchod, predaj z dvora, sídlo firmy, prenájom domu.
Dražovce ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť vrátene MHD Nitra a zastávky medzimestských autobusov, ktorá je hneď pred domom.

Dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený s dvomi samostatnými bytovými jednotkami, ktoré prepája schodisko. Dom je čiastočne zrekonštruovaný, v dobrom technickom stave. Objekt je napojený na verejný rozvod vody, kanalizácie, plynu a elektrickej siete.
Obvodové murivo hr. 400 mm je z pórobetónových tvárnic, vnútorné deliace priečky sú tehlové, zastrešenie je plochou strechou. Rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 320 m2 bol daný do užívania v roku 1975 a nachádza sa na pozemku vo výmere cca 590 m2. Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Dispozícia:
1.PP – (76 m2) Suterén je dispozične riešený na chodbu so schodiskom, kuchynku, kotolňu a pivnicu. Do suterénu je samostatný vstup, ako aj do skladového priestoru pod schodmi. Suterén je v pôvodnom stave.
1.NP – (122 m2) Prízemie je dispozične členené na zádverie, schodisko na poschodie, chodbu, tri samostatné izby, kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu, WC. Prízemie je v pôvodnom, ale zachovalom stave.
2.NP – (122 m2) Poschodie je dispozične členené na zádverie, schodisko na poschodie, terasa, izba nad schodiskom s prípravou klimatizácie, chodbu, tri samostatné izby s prípravou klimatizácie, kuchyňu s prípravou klimatizácie, kúpeľňu, WC. Poschodie prešlo kompletnou rekonštrukciou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič