predaj rodinný dom Závada

predaj rodinný dom Závada

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Závada

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Závada, ktorá je vzdialená od okresného mesta Topoľčany 12 km. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 2.238 m2. Celá parcela je v intraviláne obce, čiže v prípade potreby a v záujme zníženia si nákladov je možné odpredať časť pozemku, kde je možná výstavba nového domu. Úžitková plocha domu je 135 m2. V roku 2003 prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bolo vytvorené obytné podkrovie. Niektoré rekonštrukčné práce boli ukončené v roku 2010.
Dispozíciu prízemia tvoria: vstupná chodba, kuchyňa, priestranná obývacia izba, z ktorej je výstup na poschodie, jedna samostatná izba s výstupom na terasu a kúpeľňa s toaletou.
Na poschodí nájdeme jeden veľký otvorený priestor, ktorý majitelia v súčasnosti využívajú ako odkladací priestor, dve menšie izby, kúpeľňu s toaletou a balkón.
Za domom je vybudovaná väčšia zastrešená terasa určená na príjemné posedenie s priateľmi. Časť domu je podpivničená. Na pozemku je postavený prístrešok na auto aj garáž. Na záhrade sú v súčasnosti vysadené ovocné stromy.
V dome sú zavedené inžinierske siete - plyn, elektrina, obecná voda, odpad je riešený žumpou. Kúrenie je riešené plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje radiátorové vykurovanie. Zároveň je k dispozícii aj využiteľná kachľová pec v obývacej izbe na prízemí.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Obec Závada disponuje základnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škôlka, škola, pošta.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra