predaj rodinný dom Horný Pial

predaj rodinný dom Horný Pial

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Horný Pial

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj budovu domu, v obci Horný Pial. Obec je situovaná medzi mestami Levice a Nové Zámky. Vzdialená je 12 km od termálneho kúpaliska Podhájska a 15 km od okresného mesta Levice.

V súčasnosti je v objekte prevádzkované zabehnuté pohostinstvo. No však dá sa po určitej prerábke užívať ako rodinný dom. Pohostinstvo prešlo v roku 2011 rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa nové plastové okná, stierky, podlahy, sociálne zariadenia a nové IS.

Dispozičné riešenie budovy – vchod cez pohostinstvo, oproti ktorému je bar, vľavo sa nachádza veľká spoločenská miestnosť a dve sociálne zariadenia pre hostí. V zadnej časti je umiestnený sklad, sociálne zariadenie pre zamestnancov, predajňa rozličného tovaru a prechod do vonkajšej časti na terasu s prístreškom. Budova má aj dve ďalšie miestnosti, v ktorých je možnosť zriadiť ďalšiu maloobchodnú prevádzku alebo rozšíriť už existujúcu prevádzku.
Nehnuteľnosť disponuje rozsiahlym rožným pozemkom o výmere 754 m2. Na pozemku je aj možnosť parkovania.
Kompletné zariadenie je súčasťou ceny. Budova je vhodná aj na iné využitie napr. rodinný dom, prebudovanie na ubytovňu...
Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra