predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový dom v obci Dolné Obdokovce, ktorá sa nachádza 12 km od Nitry, 25 km od Zlatých Moraviec. Dom na mierne svahovitom 21 m širokom pozemku, s výmerou 1 985 m2 sa nachádza v tichej uličke, mimo hlavnej cesty. Zastavaná plocha domu je 172 m2.
Dispozícia: prízemie – izba, technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou a sprchvým kútom spojená s toaletou, garáž s miestnosťou na uskladnenie dreva, kotlom na tuhé palivo, zásobník teplej vody, klenbová vínna pivnica; poschodie – 4 obytné izby, kuchyňa so špajzou, kúpelňa s vaňou spojená s toaletou, 2x lodžia. Z poschodia je výstup do podkrovia, lodžia. Do domu je privedená elektrika, voda je napojena na vlastnú studňu. Plyn sa v dome ani na pozemku nenachádza. Kúrenie liatinovými radiátormi na pevné palivo. Okná sú pôvodné drevené.
Obvodové steny sú z pálenej tehly. Kolaudácia domu bola v roku 2007. Dom je v pôvodnom stave. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Nehnuteľnosť je vhodná pre väčšiu rodinu alebo ako investícia. V obci je kompletná občianska vybavenosť.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová