predaj rodinný dom Nitra, Šúdolská

predaj rodinný dom Nitra, Šúdolská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Šúdolská

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rodinný dom/vila novostavba v meste Nitra, časť Šúdol.
Dom je postavený na pozemku s rozlohou 681 m2, pričom samostatný dom je o rozlohe 348 m2, úžitková plocha domu je 255 m2.

Dom bol skolaudovaný v roku 2013, prislúcha k nemu garáž pre dve autá, bazén 3,5 x 7 m, priestranná terasa, trávnik je udržiavaný pomocou závlahy.

Dispozícia domu: vstup, chodba, špajza, kuchyňa s obývacou izbou, 2x kúpeľňa, 2x detská izba, pracovňa, spálňa, šatník, terasa, dvoj-garáž, technická miestnosť v priestore vstavanej skrine na chodbe.

Vybavenie kuchyne: kuchynská linka na báze dreva, drez umelý kameň, zabudovaná indukčná varná doska, zabudovaná elektrická rúra a mikrovlnná rúra, zabudovaná umývačka riadu, odsávač pár.

Dom má murovanú konštrukciu z tvárnic Ytong Lambda hr. 45cm, základy domu betónové pásové s izoláciou proti zemnej vlhkosti, podmurovka z betónových tvárnic. Stropné konštrukcie prefabrikované, krov valbový, krytina betónová Bramac. Plastové okná s izolačným trojsklom Salamander, s vnútornými žalúziami.

V dome sa nachádza stropná klimatizácia v obývačke a v spálni, v detskej izbe klasické jednotky LG.

Vybavenie kúpeľne: vaňa, murovaný sprchový kút, 2 ks umývadiel, splachovacie WC so zabudovanou nádržkou v stene .

Technická miestnosť bola zmenená na ďalšiu kúpeľňu so splachovacím WC, umývadlo, murovaný sprchovací kút, keramický obklad stien.

V obývacej izbe je osadený krb s vložkou s teplovzdušným vykurovaním. Kondenzačný kotol Viesmann s 120 l zásobníkom na ohrev teplej úžitkovej vody je umiestnený v priestore vstavanej skrine. Ohrev teplej úžitkovej vody je aj cez solárny systém. Vykurovanie podlažia - ústredné teplovodné podlahové a klasické radiátory. Dom má zabezpečovacie zariadenie, domáci vrátnik.

Rodinný dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete okrem verejnej kanalizácie. Odpad je odvádzaný do 32m3 žumpy.

Prístup k nehnuteľnosti je cez súkromnú komunikáciu, dom sa nachádza na konci slepej ulice.

Charakter pozemku zabezpečuje krásny výhľad na okolie. Dom uspokojí aj náročnejšieho klienta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, škola, obchod, reštaurácia. Bezproblémové napojenie na R1.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Kontaktujte makléra