predaj rodinný dom Veľký Kýr

predaj rodinný dom Veľký Kýr

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľký Kýr

*REZERVOVANÉ* Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosti, nachádzajúce sa v obci Veľký Kýr, okres Nové Zámky, Novozámocká ulica (Nitra 15 km, Šurany 15 km, Nové Zámky 23 km).
Na pozemku sa nachádzajú dva rodinné domy – novší RD bol skolaudovaný v roku 1991, rekonštrukcie prebiehali v rokoch 2013-2015 (výmena kuchynskej linky, nový plynový kotol zn. Viessmann, plastové okná, fasáda domu, strecha, prestrešená terasa, zámková dlažba, kovanie na vstupnej bráne). Ďalej sa na pozemku nachádza stavba staršieho (cca 65-ročného) rodinného domu, ktorý momentálne slúži ako sklad, ale je možné aj jeho trvalé obývanie, alebo zmena na iný účel – napríklad sídlo firmy alebo kancelária. Oba rodinné domy sú v dobrom technickom stave. Inžinierske siete: elektrina, voda, plyn, studňa, žumpa. Na pozemku sa nachádzajú ešte drobné stavby – sklady a garáž s montážnou jamou, v záhrade skleník.
Pozemok je široký 21 metrov pri vstupe z hlavnej cesty a dlhý cca 200 metrov. Okrem okrasnej záhrady medzi rodinnými domami ho môže nový majiteľ využiť aj na pestovanie, pretože veľkú časť plochy tvorí orná pôda a na konci pozemku sa nachádza aj vinohrad. Z tejto časti je zároveň pekný výhľad na okolie.

Dispozícia RD1 (novší): 1.PP – suterén je osadený 1 až 2 m pod terénom, vstup je možný cez garáž alebo samostatným zadným vchodom. Nachádzajú sa tu skladové priestory, práčovňa, veľká kotolňa a garáž pre 1 automobil.
1.NP: predsieň, hala, kuchyňa so špajzou, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, obývacia miestnosť, 3 izby. Z haly sa dá prejsť na prestrešenú terasu situovanú do pokojnej relaxačnej časti pozemku (záhrady).

Dispozícia RD2 (starší): vstupná chodba, 3 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza s výstupom na poval aj do pivnice. Rodinný dom je zachovalý a jeho stav umožňuje rekonštrukciu či zmenu na iný účel užívania.

Nehnuteľnosti nemajú vypracovaný energetický certifikát.

Táto ponuka je vhodná ako trvalé rodinné bývanie, viacgeneračné bývanie, nájomné bývanie, na podnikateľské aktivity, poľnohospodárske účely, pestovanie. Obec Veľký Kýr poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do okresného aj krajského mesta vďaka autobusovej a železničnej doprave.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Pre viac informácii alebo v prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra: Mgr. Peter Frančík 0948 781 211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík