predaj rodinný dom Hontianske Tesáre

predaj rodinný dom Hontianske Tesáre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Hontianske Tesáre

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v obci Hontianske Tesáre, okres Krupina (kúpeľné mesto Dudince 5 km, Šahy 20 km, Levice 35 km). Kamenný rodinný dom z roku 1950 je postavený na menšom pozemku s výmerou 278 m², ktorý však poskytuje dostatok súkromia a miesto tu má aj plechová dielňa, prístrešok na drevo či záhradka s ovocnými stromami (hruška, broskyňa, čerešňa, pozdĺž gánku je vysadený vinič).
Rodinný dom so zastavanou plochou cca 150 m² je v dobrom technickom stave a umožňuje okamžité užívanie napríklad ako chalupa, ale vhodný je aj na trvalé bývanie. Má 50cm široké kamenné obvodové múry, vnútorné priečky majú 15cm, podlahy – dlažba a dlážkovica, okná – drevené, od cesty je okno vymenené za plastové, strecha – pálená škridla + bobrovka. Nehnuteľnosť je pripojená na inžinierske siete: elektrina 220V + 380V, plyn (gamatky), obecná voda + studňa, žumpa. Ako alternatívny zdroj vykurovania môžu slúžiť 2 samostatné piecky na drevo alebo štýlová murovaná pec v kuchyni.
Dispozícia RD: pôdorys v galérii. Cez prestrešený gánok sa vchádza do predsiene, oproti je situovaná komora. Najväčšia miestnosť je nepriechodná obývacia izba. Cez zariadenú kuchyňu s vkusnou kuchynskou linkou a murovanou pecou sa vchádza do spálne, z druhej strany miestnosti je kúpeľňa s vaňou a WC. Ďalšou úžitkovou miestnosťou je komora s prístupom zvonka, za domom je ešte prestrešená časť s výstupom na povalu a dostatkom odkladacieho priestoru.

Obec Hontianske Tesáre leží pod úpätím Štiavnických vrchov povedľa cestného ťahu Zvolen – Krupina – Šahy – hraničný priechod do Maďarska. V obci môžeme nájsť Obecný úrad, poštu, zdravotné stredisko, potraviny, ZŠ a MŠ, večierku, bistro. V chotári obce sa nachádza známa prírodná pamiatka Tesárska roklina a v nej unikátne skalné skrýše, tzv. Dúpence.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je ihneď voľná. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík