predaj rodinný dom Mojmírovce

predaj rodinný dom Mojmírovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Mojmírovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Mojmírovce. Okresné mesto Nitra je vzdialené 15 km. Nehnuteľnosť sa nachádza na priestrannom pozemku s rozlohou 2.120 m2 a úžitková plocha domu je 110 m2.
Postavený bol v 60. rokoch z tehly, je v pôvodnom stave, avšak udržiavaný, suchý, bez známok vlhkosti. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete (obecná voda, elektrina, plyn, kanalizácia). Kúrenie je plynové (gamatkami).
Dispozične pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, špajze, z ktorej sa vstupuje do letnej kuchyne. Súčasťou zadnej časti domu je priestranná terasa a ďalšie hospodárske miestnosti. Na pozemku sa nachádza studňa aj samostatná pivnica na uskladnenie zeleniny.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - škôlka, ZŠ, obchod, pošta, zdravotné stredisko (obvodný lekár, lekáreň).
Výhodou tejto nehnuteľnosti je tichá lokalita, dostatočne široký pozemok pre prípadnú výstavbu v zadnej časti pozemku s možnosťou rekonštrukcie domu podľa vlastnej fantázie a potrieb.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra