predaj rodinný dom Nitra, Kamenná

predaj rodinný dom Nitra, Kamenná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Kamenná

Exkluzívne iba u nás!
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka veľkometrážny, dvojpodlažný, celopodpivničený rodinný dom v lukratívnej časti Nitra - Zobor v jednosmernej ulici s pekným výhľadom na mesto. Dom bol postavený v roku 1970 na rovinatom pozemku s rozlohou 912 m2, šírka pozemku 20 m. Je v pôvodnom stave, potrebná celková rekonštrukcia. IS sú dovedené do domu - plyn, elektrina, kanalizácia, vlastná studňa, mestská voda je pred pozemkom, v dome sa používa studničná voda. Celková rozloha domu je cca 250 m2 + suterén cca 125 m2. Postavený je z pálenej tehly. Vstup do suterénu je cez dom, z dvora, aj cez garáž ktorá je umiestnená v suteréne domu a je určená pre dve autá.
Dispozícia domu:
1. NP - veľkorysý hlavný vstup - hala so schodiskom, 1x kuchyňa, špajza, 1x kúpeľňa, samostatné WC, 2x izba.
2. NP - hala, 3x izba, 1x kuchyňa,špajza, 1x kúpeľňa, samostatné WC.

pozemok 912 m2
dom celkom 250 m2
1. NP 125 m2
2. NP 125 m2
suterén s garážou 125 m2

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra