predaj rodinný dom Zlaté Moravce, Moyzesova

predaj rodinný dom Zlaté Moravce, Moyzesova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Zlaté Moravce, Moyzesova

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom v meste Zlaté Moravce. Je postavený na pozemku s výmerou 985 m2, v pokojnej vedľajšej uličke. Zastavaná plocha domu aj s prístavbami a garážou je približne 200 m2, úžitková plocha 120 m2. Dom bol postavený v 50. rokoch z pevných materiálov a je určený ku kompletnej rekonštrukcii.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba s predsieňou, dve priestranné izby orientované smerom do ulice, jedna izba a kuchyňa s výhľadom na dvor a záhradu, špajza a kúpeľňa s toaletou. V rámci rekonštrukcie je možné dobudovať aj podkrovie. V zadnej časti domu je letná kuchyňa s izbou. K dispozícii je aj priestranná garáž a pivnica.
V dome je zavedená voda, elektrická energia, plyn aj kanalizácia. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa.
Nehnuteľnosť má v rámci mesta výbornú polohu, nachádza sa v tichej lokalite, v dosahu všetkej občianskej vybavenosti.
Hlavnou výhodou tejto nehnuteľnosti je pozemok, ktorý je primerane veľký s možnosťou vytvorenia si domova v meste s atmosférou vidieka.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.Kontaktujte makléra