predaj rodinný dom Tehla

predaj rodinný dom Tehla

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Tehla

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinnú vilu na takmer 30 á pozemku v obci Tehla, okres Levice (Vráble 10 minút, Levice 20 minút, Nitra 30 minút cesty autom). Kompletne zrekonštruovaná (1999) 3-podlažná 7-izbová vila disponuje krásnou upravenou záhradou s veľkou relaxačnou aj úžitkovou časťou, vonkajšou terasou, altánkom, dielňami, samostatnou pivnicou, garážou aj prístreškom pre autá. Celková plocha pozemku je 2946 m2, zastavaná 268 m2.

Dispozícia: Suterén – práčovňa, šatníky, sklad, kotolňa, kúpeľňa, poľovnícka izba, prepojenie s garážou. Prízemie - obývačka s kuchyňou (vstavané elektrospotrebiče), spálňa, kúpeľňa, WC, veľká zimná záhrada s krbom. Podkrovie – 3 izby, kúpeľňa s WC, balkón, terasa. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, klimatizácia, zabezpečenie alarmom, samostatná vínna pivnica. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, studňa a žumpa.

Rozľahlý pozemok je veľmi dobre udržiavaný a poskytuje absolútne súkromie, je kompletne oplotený. V upravenej relaxačnej časti je vysadený trávnik a mnohé stromy a kríky. Altánok a funkčné miestnosti a prístrešky sú zasadené do prostredia krásnej vegetácie. V zadnej časti sa nachádza úžitková záhrada a ovocný sad.

Celkový vzhľad rodinnej vily a pozemku (rozmery cca 15 m x 190 m) je veľmi atraktívny a zároveň diskrétny – pre svojich obyvateľov poskytuje súkromie v obklopení nádhernej fauny a flóry v tichej obci mimo hlavné cestné ťahy, ale s dobrou časovou dostupnosťou. Špeciálne pôsobivá je pánska poľovnícka pracovňa a zimná záhrada s veľkým krbom, priznanou strešnou rovinou a stenou zo sklobetónu. Táto ponuka je atraktívna ako rodinná vila, ale vzhľadom na rozlohu a dispozíciu môže poskytovať aj luxusné ubytovanie alebo priestor pre podnikanie. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. K dispozícii znalecký posudok nehnuteľnosti.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík