predaj rodinný dom Pohranice

predaj rodinný dom Pohranice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Pohranice

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dom, ktorý je možné využiť ako historickú chalupu, alebo ako stavebný pozemok na výstavbu nového domu.

Majiteľ preferuje zachovanie domu, nakoľko sa jedná o jeho rodičovský dom.

Dom bol postavený v roku 1836, je z nepálenej tehly, má 6 izieb v ktorých je zavedená elektrina. V dome nie je zavedená voda a ani kúrenie, nemá kúpeľňu a ani WC.

Stav domu vzhľadom na vek je dobrý, v dome sú krásne stropné trámy. Je to dom s históriou, charizmou a srdcom, hľadám mu majiteľa, ktorý mu dá druhú šancu na život.

Nachádza sa v obci Pohranice, ktorá sa nachádza iba cca 10km od mesta Nitra.

Príjazd je po asfaltovej ceste, pred domom sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Šírka pozemku je cca 15m a má rozlohu 1109m2.

Na pozemku sa nachádzajú ešte hospodárske prístavby a stromy.

Dom je momentálne v prenájme obce, ktorá ho využíva ako múzeum a na rôzne kultúrne akcie. Nájom končí dňa 31.10.2020.

Historické zariadenie nie je v cene domu, ale to, ktoré je vo vlastníctve majiteľa domu, je možné dohodnúť sa na odkúpení.

Cena je 60.000€

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Dom nemá vypracovaný energetický certifikát.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, zabezpečením financovania formou hypotéky, autorizovaných zmlúv advokátom s poistením zodpovednosti na sumu 1.500.000€ a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.


Kontaktujte makléra