predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Petöfiho

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Petöfiho

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Petöfiho

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci
Nitrianske Hrnčiarovce. Dom sa nachádza v centre obce v tichej uličke blízkosti školy, škôlky, MHD.

Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, pošta, potraviny, reštaurácia,kaviareň, zdravotnícke zariadenia, služby.


Dispozične pozostáva zo: vstupnej verandy, chodby, troch samostatných izieb, kuchyne+ špajza, kúpeľne, na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné izby s terasou. Dom je v pôvodnom stave . Parkovanie vo dvore, možnosť využiť 3 garáže. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa .


Nehnuteľnosť sa predáva ako celok, prípadne je možnosť predaja samostatne domu s pozemkom o výmere 578m2.
Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.


Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra