predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce, časť Malanta, ktorá je vzdialená od Nitry 6 km. Dom bol postavený v 80. rokoch, je veľkometrážny (195 m2), 3-poschodový, situovaný na 340 m2 pozemku.
Dispozícia domu:
- prízemie: vstupná chodba, schodisko, kúpeľňa, technická miestnosť so skladom a garáž
- prvé poschodie: kuchyňa, obývačka, spálňa, samostatné WC a kúpeľňa.
- druhé poschodie: 3x spálňa, kúpeľňa spojená s toaletou.
K domu prislúcha parkovanie pre štyri osobné automobily.

Čiastočná rekonštrukcia domu bola uskutočnená na začiatku tohto roka vrátane nového kúrenia v celom dome, rozvodov elektriny a vody v časti domu, nových maľoviek, plastových vstupných dverí, renovácie a nastavenia plastových okien, renovácia a zateplenia strechy.
Dom je využiteľný pre viacčlennú rodinu, resp. pri drobnej úprave je možné vytvoriť dve samostatné bytové jednotky alebo využiť nehnuteľnosť ako ubytovňu pre 10-14 ľudí.


Nehnuteľnosť má vodu zo studne s možnosťou pripojenia na mestskú vodu. Odpad je vyriešený žumpou s objemom 20 m3. Teplú vodu zabezpečuje nový 150 litrový bojler. Kúrenie je elektrické, novým kotlom zn. Junkers.
Bezpečnosť domu zabezpečuje kamerový systém so štyrmi kamerami.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Pozemok je vkusne doriešený z pohľadu okrasnej zelene a oddychovej zóny pred domom. Tu sa nachádza aj dvojvoliéra pre psy.
Kľudná lokalita domu s 5 minútovou prístupnosťou do Nitry po starej Zlatomoraveckéj ceste zaručuje Váš komfort.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra