predaj rodinný dom Malinovo, Krátka

predaj rodinný dom Malinovo, Krátka

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Malinovo, Krátka

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom postavený na peknom a rovinatom pozemku v obci Malinovo, ktorá je vzdialená od Bratislavy cca 12 km. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 930 m2, v tichej, pôvodnej zástavbe obce a je vhodný aj pre viacčlennú rodinu. Ide o poschodový dom v pôvodnom stave. Zastavaná plocha domu je 110 m2. Postavený bol začiatkom 70-tych rokov a má 2 podlažia. Dispozíciu prízemia tvoria: vstupná chodba, tri izby, kúpeľňa spojená s toaletou. Na poschodí nájdeme 2 izby a kúpeľňu s toaletou. Súčasťou poschodia je aj priestranná terasa. Dom je podpivničený. Za domom, kde je vlastný dvor, sú ešte využiteľné menšie hospodárske budovy (dielne-kôlne). V záhrade je funkčný skleník, ovocné stromy. Inžinierske siete sú v dome (plyn, elektrina, voda ). Kanalizácia je riešená žumpou. Obecná kanalizácia je na ulici, príprava pred domom). Kúrenie je riešené plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje radiátorové vykurovanie. K dispozícii je aj kotol na tuhé palivo. Oba kotle sú umiestnené v pivnici domu, kde sa nachádza aj hlboká vŕtaná studňa s výbornou vodou. Na dvore sú vysadené okrasné dreviny, ktoré dotvárajú vidiecku atmosféru. V obci je kompletná občianska vybavenosť.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, v ktorej sa
nachádza, krásny pozemok ako aj možnosť rekonštrukcie domu podľa vlastných predstáv.
Dom je určený pre záujemcu, preferujúceho bývanie v tichom prostredí, pritom v tesnej blízkosti hlavného mesta s výbornou dostupnosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.


Kontaktujte makléra

Mgr. Róbert Vágvölgyi
Mgr. Róbert Vágvölgyi