predaj rodinný dom Nitra, Široká

predaj rodinný dom Nitra, Široká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Široká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v časti Horných Krškán, 5 minút od centra mesta Nitra. Dom sa nachádza na rovinatom, 17 m širokom pozemku s výmerou 996 m2, v tichej uličke, neďaleko hlavnej cesty. Úžitková plocha domu je 110 m2 a podpivničenej prístavby 22 m2 a murovanej 20 m2 garáže. Dispozícia: starší rodinný dom v pôvodnom stave s čiastočnou rekonštrukciou pozostáva zo vstupnej chodby, troch miestností (1x priechodná), technickej miestnosti, kúpeľne s toaletou a kuchyne so špajzou. V dome sú všetky IS. Kúrenie je riešené centrálne, kondenzačným 7 ročným kotlom VIESSMAN. Podlahy sú betónové s dubovými parketami. Okná a vchodové dvere do domu sú plastové. Obvodové steny i vnútorné priečky sú z 40 cm pálenej tehly. Strecha ešte pôvodná, ale zdravá. Dom je obývateľný v pôvodnom stave, s možnosťou rekonštrukcie podľa potrieb.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
V obci je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny. Dobrá dostupnosť do mesta.
Dom sa môže použiť aj na podnikateľské účely. Má vstup aj zo zadnej strany pozemku.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra