predaj rodinný dom Malé Zálužie

predaj rodinný dom Malé Zálužie

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Malé Zálužie

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v obci Malé Zálužie (Nitra 18 km, dobrá dostupnosť, kompletná občianska vybavenosť).
Rozostavaný tehlový poschodový rodinný dom sa nachádza v tichej ulici mimo hlavnej cesty na parcele s výmerou 283 m²,
Rodinný dom sa predáva v stave rozostavanej hrubej stavby tak, ako je zobrazený na fotografiách. V prípade požiadavky záujemcu je možné rodinný dom dokončiť do stavu holodom alebo na kľúč. Zároveň súčasný stav umožňuje výber materiálov a dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Stavebný materiál je tehla Wienerberger š 30 cm.
Dispozícia RD: prízemie: obývacia miestnosť ,kuchyňa,WC a technická miestnosť.
Prvé poschodie: 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s WC. Výkaz miestností, ich výmeru a pôdorys nájdete v galérii.
Dom sa nachádza na rovinatom pozemku a boli vykonané základné terénne úpravy vrátane vjazdu na pozemok. Inžinierske siete – elektrina, voda sú dostupné pár metrov od pozemku v prístupovej komunikácii, k dispozícii sú všetky príslušné povolenia k zriadeniu prípojok,
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, právoplatného stavebného povolenia, kompletnej projektovej dokumentácie, právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií kontaktujte ma.

Kontaktujte makléra