predaj rodinný dom Veľký Lapáš

predaj rodinný dom Veľký Lapáš

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľký Lapáš

REZERVOVANE!!!
Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj novostavby dvoch rovnakých domov s nádherným výhľadom v novej vystavanej štvrti v obci Veľký Lapáš, vzdialená iba 6 km od mesta Nitra, s výbornou dostupnosťou na rýchlostnú komunikáciu R1 vzdialenú 3 km. Dom je dvojpodlažný, výborne riešená 4 izbová dispozícia, 102 m2 obytná plocha + 15 m2 terasa, postavený na 5 á pozemku + je možnosť dokúpenia 2,5 á v prípade záujmu, IS obecná voda, elektrina, kanalizácia v obci nie je, dom má žumpu.

Jednoduchý, kompaktný a cenovo dostupný dom vhodný najmä pre mladé rodiny. Napriek malej zastavanej ploche má dom na prízemí vstupnú chodbu,samostatné WC,technickú miestnosť, veľkú obývačku s kuchyňou a tri izby v podkroví + kúpeľňa s ďalším WC, ďalšie úložné priestory vo forme vstavaných skríň a v priestore pod schodiskom, úsporná dispozícia s malým podielom chodieb, najmenšia výška v podkroví je 1,5m.

Dom je postavený z tradičnej tehly 30 cm + zateplenie 15 cm polystyrén, strešná krytina Bramac, plastové okná Salamander 3 sklo, podlahové kúrenie v celom dome elektrické.
Momentálne je dom už pripravený pre nového majiteľa v štádiu holodomu tak ako ho vidíte na fotkách. Cena domu 132 000,- euro je za holodom. Dom je možné kúpiť aj na hypotéku ktorú Vám radi sprostredkujeme bezplatne.

Obec Veľký Lapáš ponúka dobrú občiansku vybavenosť, potraviny, stavebniny s rozličným tovarom, základná deväťročná škola, škôlka, penzión-reštaurácia, pošta, obecný úrad, rímskokatolícky kostol, kultúrny dom.

Parametre stavby:
Počet izieb 4
Zastavaná ploch 90 m2
Úžitková plocha 102 m2
Obytná plocha 68.6 m2
Prízemie plocha 56.1 m2
Poschodie plocha 47.8 m2
Obývačka plocha 31.20 m2
Šírka domu 7.00 m
Dlžka domu 9,5 m
Výška hrebeňa 7.840
Sklon strechy 40°
Príprava na krb áno
Samostatné WC áno
Poschodové áno
Technická miestnosť áno
Betónová terasa vo veľkosti 15 m2
Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra