predaj rodinný dom Nitra, Ovocinárska

predaj rodinný dom Nitra, Ovocinárska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Ovocinárska

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Nitre v tichom prostredí so záhradou susediacou so starým parkom na Kyneku. Na hornom podlaží (z ulice na prízemí) je vstupná chodba, predsieň, 2 priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa, komora so schodmi do rozľahlého podkrovia, ktoré je možne upraviť na obytné. Na spodnom podlaží, ktoré je prízemné zo záhrady, je niekoľko rôzne veľkých priestorov využiteľných ako pivnica, dielňa, letná kuchyňa... Dom bol kolaudovaný začiatkom 60. rokov, prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má novú strešnú krytinu, nové kúrenie, je napojený na všetky IS + má vlastnú studňu s čerpadlom na polievanie záhrady. Vo dvore pod domom je murovaný altánok s kuchynkou a ponúka naozaj izolované súkromie od okolia. V lete je vzduch ochladzovaný hustým porastom starých a vysokých stromov v susednom parku. Dom je prázdny, je možné sa okamžite nasťahovať, alebo začať s rekonštrukciou podľa vlastných predstáv.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra