predaj rodinný dom Šarovce

predaj rodinný dom Šarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Šarovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vedľajšej ulici v obci Veľké Šarovce, ktorá je od Levíc vzdialená 17 km a od mesta Želiezovce 7 km.
Dom bol kolaudovaný v roku 2002, k dispozícii je starší znalecký posudok na cca 100.000,- €. Postavený je z tehly a ytongu v tvare štvorca s rovnou strechou. Rozloha pozemku je s výmerou 1.045 m2, rozmery cca 14 x 75 m, zastavaná plocha domu 110 m2 + 50 m2 samostatná stavba domu na dvore.

Dispozícia domu: vstupná chodba, 3x izba, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchyňa spojená s jedálňou a obývačkou, špajza. Dom je z polovice podpivničený, kde sa nachádzajú dva kotle na kúrenie, z toho jeden je plynový a druhý je určený na tuhé palivo. Vstup do pivnice je z vnútra domu.
IS - plyn, voda, elektrina, odpad je riešený žumpou. Na dvore za domom sa nachádza samostatne stojaci, menší murovaný domček s dvomi miestnosťami. Je samostatne vykurovaný gamatkami, čiže je vhodný aj na bývanie pre jednu alebo dve osoby.

Občianska vybavenosť obce: potraviny, materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, kultúrny dom, obecná knižnica, viacúčelové ihrisko, futbalové ihrisko, čerpacia stanica, zastávka MHD, pizzéria a reštaurácia. Neďaleko od obce sa nachádzajú vyhľadávané termálne kúpaliská Santovka, Margita Ilona, Podhájska, Štúrovo. Obec sa rozprestiera po pravej strane Hrona a ponúka tak príležitosti na športové rybárčenie, bicyklovanie či dlhé prechádzky. Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra