predaj rodinný dom Lovce

predaj rodinný dom Lovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lovce

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Lovce, ktorá je vzdialená iba 7km od Zlatých Moraviec. Tento jednopodlažný dom sa nachádza na pozemku s výmerou 1127 m2. Dom je ideálny pre klienta, ktorý hľadá starší dom vhodný aj na chalupu a chce si ho prerobiť podľa svojich predstáv.
Dispozične dom ponúka nadštandardný priestor z pohľadu štyroch samostatných izieb s kúpeľňou, WC, kuchyňou a komorou. Zastavaná plocha domu je 243 m2.
Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1950 z tehly (pálená + nepálená). V minulosti bol čiastočne rekonštruovaný, pričom sa rekonštruovalo ústredné kúrenie s radiátormi s plynovým kotlom Buderus s prietokovým ohrievačom.
Plastové okná sa menili na verande a dávali sa aj nové vstupné dvere. Dorobená bola priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom.
Vedľa domu sa nachádza murovaná garáž o veľkosti 23 m2 s hospodárskou budovou o veľkosti 29 m2 a za domom sa nachádza priestranná šopa.
Dom je napojený na IS: elektrina, vodovod, plyn.
Dom je lokalizovaný v strede dediny v kľudnej časti, v blízkosti sa nachádza obchod, škôlka, obecný úrad a hasičská zbrojnica, autobusová zastávka, ...

K domu je možné prikúpiť aj samostatný susedný pozemok o výmere 1309 m2 za cenu 30.000 EUR s vlastným prístupom s možnosťou napojenia na IS (elektrina, vodovod, plyn). Rozmery daného pozemku sú: šírka cca 39 m a dĺžka cca 41 m.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra