predaj rodinný dom Lužianky, Obežná

predaj rodinný dom Lužianky, Obežná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lužianky, Obežná

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Lužianky, 12 minút od Nitry. Dom sa nachádza v centre obce. Veľkosť nepravidelného pozemku je 305 m2. Zastavaná plocha je 103 m2, úžitková plocha 85 m2.
Dispozícia: vstupná chodba, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC, samostatné WC, špajza, izba – prístup z kuchyne, 2 x priechodná izba (obývačka, spálňa). V dome sa nachádza aj pivnica na zeleninu, ku ktorej je prístup vo vstupnej chodbe.
Obvodové steny sú z pálenej tehly. V roku 2010 bola na dome robená kompletná rekonštrukcia – podrezávanie, izolácia, zateplenie (polystyrén), plastové okná, podlahy (plávajúce podlahy, dlažba,) kúpeľňa, znížený strop. Kúrenie je zabezpečené radiátormi s centrálnym termostatom, plynový kotol. Voda je napojená na obecný vodovod, žumpa 8 m3 (v najbližšej budúcnosti by mala byť aj kanalizácia). V dome je elektrický vrátnik, satelit a príprava na internet. Elektrika 220 V aj 400 V. Pri dome je krytá terasa s dreveným záhradným sedením a záhradný domček na odkladanie náradia. Na dvore je aj vodovodná prípojka. Strecha je plechová. Pod strechou je pochôdzny priestor so vstupom zvonka. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Dom je vhodný pre ľudí, ktorí chcú byť v dome, ale nemajú záujem o veľkú záhradu.

V obci je kompletná občianska vybavenosť – jednota 100 m, vedľa zdravotné stredisko, pošta, škola, škôlka, kostol 100 m, zastávka MHD č. 21 ako aj medzimestskej dopravy.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová