predaj rodinný dom Nitra, Kláštorská

predaj rodinný dom Nitra, Kláštorská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Kláštorská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Nitre, v lukratívnej časti Zobor, s krásnym výhľadom na mesto, s ľahkou dostupnosťou do Nitry a aj bezproblémovým napojením na diaľnicu.
Tento dvojpodlažný dom prevedený v provensálskom štýle Vám ponúka celoročný pocit víkendovej vily pri mori. Prízemie tvorí vstupná hala, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, jedna izba a samostatná kúpeľňa s toaletou. Z kuchyne je výstup na terasu so záhradou. Na poschodie sa vstupuje cez vstupnú halu s veľkým oknom a krásnym výhľadom na Nitriansky hrad. Nachádzajú sa tu ešte dve veľké izby s balkónom, kúpeľňa a WC. Z terasy domu je vstup do technickej miestnosti a pivnice.
Nehnuteľnosť je postavená z kvalitných tehál a má svoju históriu. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015 (ostali len obvodové múry). Bola robená nová elektroinštalácia, voda, kúrenie, podlahy a strecha. Dom je zateplený.
K domu patrí aj menšia murovaná hospodárska budova s 4 árovým pozemkom, ktorý môže byť využitý na podnikanie.
Inžinierske siete sú k dispozícii všetky. Kúrenie v dome je plynové, doplnené o krbové vykurovanie v obývačke.
Certifikát energetickej náročnosti budovy je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra