predaj rodinný dom Golianovo

predaj rodinný dom Golianovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Golianovo

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť vo vyhľadávanej obci Golianovo (Nitra 10 km, dobrá dostupnosť, kompletná občianska vybavenosť).
Rozostavaný tehlový rodinný dom typu bungalov sa nachádza v tichej ulici mimo hlavnej cesty na parcele s výmerou 672 m², pričom momentálne nemá žiadneho suseda a obklopujú ho iba záhrady a na spodnej strane pozemku potok Kadaň.
Rodinný dom sa predáva v stave rozostavanej hrubej stavby tak, ako je zobrazený na fotografiách. V prípade požiadavky záujemcu je možné rodinný dom dokončiť do stavu holodom alebo na kľúč. Zároveň súčasný stav umožňuje výber materiálov a dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Stavebný materiál je tehla Wienerberger š 30 cm. Podlahová plocha domu je 93,46 m2, pričom oproti projektu pribudla v obývačke priečka a vznikla menšia nepriechodná izba.
Dispozícia RD: 3 obytné miestnosti, obývačka s kuchyňou, špajzou a vstupom na terasu, kúpeľňa s WC, druhé samostatné WC, technická miestnosť. Výkaz miestností, ich výmeru a pôdorys nájdete v galérii.
Bungalov sa nachádza na mierne svahovitom slnečnom pozemku, odkiaľ je pekný výhľad na vrch Zobor a pohorie Tribeč. Vďaka citlivému prístupu boli pri zakladaní hrubej stavby ponechané stromy rastúce na pozemku, a boli vykonané základné terénne úpravy vrátane vjazdu na pozemok. Inžinierske siete – elektrina, voda a plyn sú dostupné pár metrov od pozemku v prístupovej komunikácii, k dispozícii sú všetky príslušné povolenia k zriadeniu prípojok, je osadená vodovodná šachta. Kanalizácia je v obci plánovaná, v súčasnosti bude odpad odvedený do žumpy.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, právoplatného stavebného povolenia, kompletnej projektovej dokumentácie, právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií kontaktujte makléra: Mgr. Peter Frančík 0948 781 211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík