predaj rodinný dom Žirany

predaj rodinný dom Žirany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Žirany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany, ktorá je vzdialená od Nitry 10 km. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 1.643 m2, v slepej uličke a je určený pre viacčlennú rodinu. Zastavaná plocha domu je 110 m2. Postavený bol koncom 70-tych rokov a má 2 podlažia. Od roku 2000 však priebežne prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Nové okná, nová strecha, kompletné zateplenie a mnoho ďalších nových prvkov budete mať možnosť postrehnúť počas obhliadky.
Dispozíciu prízemia tvoria: vstupná chodba, samostatná izba, kde je umiestnený krb, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa spojená s toaletou.
Na poschodí nájdeme 4 izby a kúpeľňu s toaletou. Súčasťou poschodia je aj zastrešená terasa a balkón, ktorý je po celej šírke domu a je prístupný z dvoch samostatných izieb.
Celý dom je podpivničený a v tomto suteréne sa nachádza kuchynka, malá spoločenská miestnosť pre posedenie, práčovňa a priestory využívané ako odkladací priestor pre náradie, či už záhradkárskeho alebo športového charakteru.
Pri vstupe na pozemok je postavená dvojgaráž a vedľa domu drevený altánok na príjemné posedenie s priateľmi. Za domom, kde je vlastný dvor, sú ešte využiteľné menšie hospodárske budovy (dielne-kôlne). V záhrade je ešte k dispozícii vínna pivnica, v súčasnosti nevyužívaná.
Kompletné inž. siete sú v dome samozrejmosťou (plyn, elektrina, obecná voda, kanalizácia). Kúrenie je riešené plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje radiátorové vykurovanie. Zároveň je k dispozícii už spomínaný využiteľný krb v izbe na prízemí.
Na dvore sú vysadené okrasné dreviny, ktoré dotvárajú vidiecku atmosféru. Na záhrade sú vysadené ovocné stromy, avšak je možné ju využiť aj ako úžitkovú záhradu.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, v ktorej sa nachádza, súčasný stav a veľkosť domu, ktorý je po menších úpravách v interiéri možné ihneď obývať. Dom je určený pre záujemcu preferujúceho väčší dom na peknom 16á pozemku.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra