predaj rodinný dom Veľká Dolina

predaj rodinný dom Veľká Dolina

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľká Dolina

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj novostavbu 4- izbového rodinného domu, typ BUNGALOV o zastavanej ploche cca 137m2 + terasa cca 32m2, ktorý je postavený na cca 5,5á pozemku v obci Veľká Dolina, ktorá sa nachádza cca 18km od mesta Nitra.

Dom pozostáva z presvetlenej obývacej izby s prípravou na krb, jedálne a komfortnou kuchyňou so skladom potravín, spálne, dvoch detských izieb, kúpeľne s WC, samostatnej technickej miestnosti a samostatného WC s bidetom pri vchode do domu.

Z obývacej izby sa dostanete na terasu o rozmere cca 13x2,5m, pod ktorou sa nachádza úložný priestor.

Dom je postavený z Ytong-u, zateplený je 16cm hrubou izoláciou, okná a dvere sú plastové, strecha je zo škridly - Terran Dannubia, komín je značky Schiedel.

V dome je kompletná predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, alarm, kamerový systém, klimatizáciu a optický internet.

Podlahové kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo - DAIKIN, čo zabezpečuje predpokladané nízke náklady na kúrenie vo výške cca 47€/mesiac. Dom bude mať energetickú náročnosť A0.

Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrika a voda, odpad je riešený žumpou s možnosťou do budúcnosti napojenia na kanalizáciu.

Cena 125.000€ s DPH je v štádiu holodom s možnosťou dokončenia kompletne na kľúč.

Predpokladaný termín dokončenia je koniec mája 2020.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, zabezpečením financovania formou hypotéky, autorizovaných zmlúv advokátom s poistením zodpovednosti na sumu 1.500.000€ a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra